ФІЗИЧНА ОХОРОНА ПРИВАТНИХ І ЮРИДИЧНИХ ОСІБ

В наш час особиста охорона – це не спосіб виділитися з натовпу, а насамперед сучасний погляд на безпеку. Тому послугами особистої охорони приватних осіб користуються ті люди, хто дбає про свою безпеку та усвідомлює ціну людського життя.Забезпечення безпеки особистості – один із провідних напрямів діяльності ТОВ “Скорпіон-2”.

Ми надаємо клієнтам послуги захисту життя та здоров’я особистої охорони не тільки по Запоріжжю, а й по всій Україні.

Забезпечення безпеки передбачає широкий спектр заходів, серед яких особливо вирізняються:

 • організація та здійснення охорони клієнта;
 • захист клієнта за непередбачених обставин;
 • вивчення місць відвідування клієнта (включаючи місце роботи та проживання) для організації безпеки;
 • опрацювання заходів для захисту клієнта;
 • перевірка та організація маршрутів клієнта;
 • спостереження обстановки маршрутів проходження клієнта;
 • організація спостереження за місцем проживання клієнта;
 • перевірка безпеки разових місць прибуття клієнта;
 • спостереження за обстановкою місця разового прибуття;
 • перевірка осіб, які мають доступ до клієнта;
 • виявлення та блокування місць придатних для підготовки замаху.

У разі потреби нашим клієнтам надається послуга – охорона зі зброєю. Тільки використовуючи весь набір превентивних заходів, можна запобігти загрозі та забезпечити Вашу повну безпеку. Носіння та застосування зброї співробітниками ТОВ “Скорпіон-2” суворо відповідає закону “Про приватну детективну та охоронну діяльність” та регулюється законодавством України.Організація особистої фізичної охорони у м.Запоріжжі компанією ТОВ “Скорпіон-2” поставлена ​​на найвищому рівні із залученням професіоналів та застосуванням останніх технологій у галузі безпеки.

ОСОБИСТА ОХОРОНА

Чи замислювалися ви колись про те, скільки коштує безпека? І чи взагалі можна якось виміряти її вартість?

Наша компанія однозначно заявляє, що це зробити не просто можливо, але й необхідно, якщо йдеться про будь-які фінансові втрати, які ви можете при цьому зазнати. Звісно, ​​підсумкове слово залишиться лише за вами – ризикувати своїми інвестиціями та здоров’ям, або звернутися до нас за послугами особистої охорони.Наша компанія вже понад 5 років надає послуги із забезпечення безпеки юридичних та фізичних осіб.

Послуги охорони будуть надавати вам професіонали найвищого класу. До нас зазвичай звертаються люди, які тією чи іншою мірою відчули загрозу своїй особистості та відчули необхідність особистої охорони. Найчастіше до подібних послуг звертаються: бізнесмени, зірки шоу-бізнесу, керівники банків та корпорацій.

Для організації особистої охорони ми відбираємо найкращих співробітників, які є колишніми співробітниками підрозділів спеціального призначення та президентської охорони, та пройшли усі можливі необхідні підготовки. У безпеку входять різноманітні заходи, від зустрічі та супроводу приватних осіб виявлення і блокування місць, придатних підготовки замаху. Особиста охорона – це один із найпріоритетніших напрямків компанії ТОВ “Скорпіон-2”.

В основі наших охоронних послуг лежить багаторічний досвід та використання різних ефективних методів забезпечення безпеки, які є актуальними не тільки в Росії, але й за кордоном. Ми розуміємо, що особиста охорона – це дуже відповідальний захід і належимо до цього належним чином. За той час, що існує наша компанія, ми надавали послуги із забезпечення особистої безпеки та охорони бізнесменам, зіркам шоу бізнесу та приватним особам.Також ми раді запропонувати вам професійних охоронців для охорони фізичних осіб. Забезпечення безпеки у разі може відбуватися як у виїзді (відрядження, місця відпочинок), і за місцем постійної дислокації. Наші послуги можуть здійснюватись разово (різні зустрічі гостей), або на постійній основі.

Ми розуміємо, що на охоронця лягає великий тягар відповідальності за життя особи, що охороняється, саме тому ми висуваємо особливі вимоги при наборі співробітників на посаду охоронців. Такий ретельний відбір дозволяє нам утримувати лише висококваліфікованих фахівців, які можуть швидко проаналізувати ситуацію, спрогнозувати її можливий розвиток та вжити всіх необхідних дій щодо організації особистої охорони клієнта.При забезпеченні безпеки та особистої охорони ТОВ “Скорпіон-2” здійснює щільну взаємодію з правоохоронними органами.Якщо ви вирішили замовити у нас послуги фізичної особистої охорони та безпеки, вам необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати по одному з телефонів у розділі контакти .

Також ви можете переглянути орієнтовні ціни на наші послуги.