ОРГАНІЗАЦІЯ ОХОРОНИ ОБ’ЄКТІВ: ОФІСІВ, БАНКІВ, КЛУБІВ

Одним із провідних напрямів охоронної діяльності ТОВ «Скорпіон-2» є охорона різних об’єктів. У наш час забезпечення безпеки підприємства є запорукою економічної безпеки та успішного розвитку бізнесу.

Наявність об’єктової охорони гарантує безпеку робочого персоналу, нормальне функціонування об’єкта та збереження матеріальних цінностей.Організація охорони силами нашої компанії здійснюється на найвищому рівні та охоплює такі напрямки як: охорона офісів, охорона банків, охорона клубів (в т.ч. охорона нічного клубу ), охорона важливих об’єктів Запоріжжя (промислові підприємства, житловий будинок, лікарня) та інші.

Організація охорони та забезпечення безпеки об’єктів проводиться після ретельного аналізу ситуації про місце знаходження об’єкта, кількості людей зайнятих у ньому, вивчення режиму роботи об’єкта та сфери діяльності компанії/фірми, якою належить об’єкт.Послуги з об’єктової охорони включають такі заходи:


 •  організація контрольно-пропускного режиму об’єкта та перевірка автотранспорту;
 •  організація та забезпечення громадського порядку на об’єкті;
 •  запобігання завданню шкоди майну або нанесення травм працівникам об’єкта;
 •  організація патрулювання/моніторингу об’єкта та прилеглих територій, огляд приміщення;
 •  організація відео-моніторингу об’єкту та прилеглих територій (цілодобово);
 •  організація заходів протипожежного контролю;
 •  контроль та припинення незаконного винесення майна та документації;
 •  охорона матеріальних цінностей;
 •  надання допомоги правоохоронним органам та ін. службам (МНС, Швидка допомога тощо);
 •  проведення комплексу антитерористичних заходів;
 •  прибуття груп швидкого реагування під час екстрених викликів.

Охорона стаціонарних об’єктів

– завдання, яке потребує максимально відповідального підходу. Як уже писалося вище, послуги з охорони офісів і приміщень включають низку заходів організаційного характеру. Саме такий підхід гарантує забезпечення безпеки підприємства, оскільки порушникам буде набагато складніше знайти якісь недоліки у режимі безпеки для здійснення несанкціонованого доступу.Ми розуміємо, що для багатьох наших клієнтів важливо не тільки отримати якісну послугу, але й не зіпсувати при цьому імідж об’єкта, що охороняється.

Саме тому ми дуже ретельно вивчаємо всі об’єкти та їхню специфіку, перш ніж приступити до роботи, щоб максимально непомітно для стороннього спостерігача організувати забезпечення безпеки для підприємства.Ми здійснюємо послугу як на цілодобовій основі, так і обмежено за часом. Компанія ТОВ «Скорпіон-2» працює по всій Україні (зокрема Запоріжжя та Запорізька область).

Важко заздалегідь сказати, якими засобами буде організована охорона стратегічно важливих об’єктів, остаточне рішення приймається тільки після узгодження та затвердження концепції із замовником. Безумовно, є стандартні рішення щодо охорони стаціонарних об’єктів у Запоріжжі, проте, як показує практика, під кожен об’єкт доводиться доопрацьовувати та адаптувати дані рішення, щоб досягти оптимальних результатів.Серед різноманітних напрямів з охорони ми виділяємо такі:Охорона офісних приміщень

ТОВ «Скорпіон-2» надає послуги з охорони офісів. У послугу також входить охорона прилеглої до офісу території. За багато років роботи наша компанія нагромадила достатньо досвіду, щоб забезпечити сервіс найвищого класу. Наші фахівці уважно вивчать вимоги щодо охорони вашого офісу, оцінять складність завдання та забезпечать пропускний режим для ваших співробітників.

Послуга здійснюється як у Запоріжжі та Запорізькій області, так і по всій Україні. Комплекс заходів, який ми робимо при охороні офісних приміщень, відточений багаторічною практикою та виключає будь-які випадковості. Такий структурований підхід дозволяє нам оптимізувати наші витрати та надавати послугу дешевше, ніж це роблять наші конкуренти. Вартість послуги визначається індивідуально після оцінки складності проекту нашими фахівцями.

Охорона банку

Організація охорони банку є досить складним процесом, який вимагає відповідального та надійного підходу. Розуміючи всю складність даного процесу, ми висуваємо особливі вимоги до наших співробітників, перш ніж відправити їх на об’єкт, що охороняється в банк. За багаторічний досвід існування компанії наші співробітники стали професіоналами високого класу при наданні такої послуги, як охорона банків. 

Охорона банків здійснюється як у Запоріжжі та Запорізькій області, так і по всій УкраїніУ нашому портфоліо є клієнти, які вже користувалися нашою послугою з охорони банків. Докладнішу інформацію можна отримати у розділі клієнти .Якщо ви вирішили замовити у нас таку послугу, як охорона об’єктів , вам необхідно залишити заявку на сайті або зателефонувати по одному з телефонів у контакті .

Також ви можете переглянути орієнтовні ціни на послуги з організації охорони об’єктів.