Відеоспостереження

Система охоронна телевізійна (СОТ) – система відеоспостереження замкнутого типу, призначена для отримання телевізійного зображення з об’єкта, що охороняється з метою забезпечення протикримінального захисту. (ГОСТ Р 51558-2008)Системи відеоспостереження є окремим видом систем безпеки для охорони об’єкта, які здатні забезпечити постійний візуальний контроль над певною територією з метою моментального реагування на непередбачені ситуації. На сьогоднішній день системи відеоспостереження дозволяють стежити як за цілими будинками, так і за окремими приміщеннями. А здешевлення цих систем дає можливість встановлювати їх навіть у невеликих офісах, на дрібних підприємствах та у приватних будинках, квартирах.

Завдання охоронного відеоспостереженняОхорона з використанням 

відеоспостереження вирішує низку завдань зі спостереження за об’єктами охорони без участі людини, що дозволяє значно економити на персоналі в організації грамотної роботи системи. Відеоспостереження дає можливість:

 • отримувати документальний матеріал, що дозволяє аналізувати події, що відбулися на певній ділянці;
 • знизити рівень виникнення позаштатних ситуацій у торгових комплексах та виставкових залах та надати запобіжний ефект на відвідувачів;
 • спостерігати за обстановкою у будь-якому приміщенні будівлі;
 • створювати архів матеріалів для подальшого аналізу та організації більш ефективної роботи персоналу, а також надання в інші органи;
 • організовувати відеоспостереження за віддаленими об’єктами. Об’єкт відеоспостереження може знаходитись у будь-якій точці нашої планети.

СОТ дозволяє значно підвищити ефективність охорони на об’єкті та скоротити час прийняття рішення у разі позаштатної ситуації.

Компоненти систем відеоспостереження

У загальному випадку система відеоспостереження для охорони об’єктів складається з наступних компонентів:

Відеокамера: Пристрій для перетворення оптичного зображення на електричний відеосигнал. Первинне джерело відеосигналу у складі системи охоронної сигналізації

Відеоканал: Сукупність технічних засобів СОТ, що забезпечують передачу телевізійного зображення від однієї відеокамери до екрана відеомонітора у складі СОТ

Відеореєстратор: Пристрій, призначений для запису, відтворення та зберігання відеоінформації у складі СОТ.

Відеомонітор: пристрій відображення відеоінформації у складі СОТ. (ГОСТ Р 51558-2008)За бажанням замовника, система відеоспостереження для охорони об’єкта може комплектуватися й іншими додатковими елементами (розпізнавання осіб, реєстрація державних номерних знаків на автомобілях, підключення до POS терміналів тощо). На сьогоднішній день можна створити системи будь-якого рівня складності, завдяки чому забезпечується безпека на найвищому рівні.

Наші послугиНаша компанія здійснює самостійне встановлення систем відеоспостереження для охорони будь-яких об’єктів. Залежно від ваших цілей та побажань, ми пропонуємо вам відеокамери різного типу:безкорпусні чи корпусні;кольорового або чорно-білого зображення, а також камери з режимом день/ніч;підвищеної чи звичайної чутливості;високого або звичайного дозволу;зовнішнього чи внутрішнього спостереження.Щоб визначити, яка саме відеокамера вам підходить, наші спеціалісти вирушають до вас на об’єкт та після його дослідження пропонують оптимальну модель пристрою.Компанія ТОВ «Скорпіон-2» виконує всі роботи, пов’язані з організацією охорони об’єкта за допомогою встановлення відеоспостереження. У перелік послуг, що надаються нами, входить:вивчення об’єкта та виявлення зон, які потребують організації відеоконтролю;визначення кількості необхідного обладнання для монтажу якісної системи;вибір оптимальних місць встановлення відеокамер для охоплення максимального радіусу огляду; вибір конкретних моделей камер;монтаж СОТ.ТОВ «Скорпіон-2» у рамках організації охорони об’єкта за допомогою монтажу системи охоронного відеоспостереження здійснює встановлення обладнання, пусконалагоджувальні роботи, а також подальше обслуговування. Тільки грамотно встановлена ​​система дозволить вам швидко оцінити обстановку на контрольованому об’єкті та оперативно вжити необхідних заходів, запобігши тим самим завданню шкоди майну та виникненню позаштатної ситуації.

КОНТРОЛЬ ДОСТУПУ (СКД, СКУД)

СКУД (система контролю та управління доступом) є одним з найважливіших компонентів організації безпеки будь-якого сучасного підприємства або великого офісу. Тільки СКУД дозволяє максимально захистити об’єкт від незаконного проникнення третіх осіб. Система контролю та управління доступом – це комплекс програмних та апаратних засобів. Його головне призначення – дати можливість пройти або проїхати на територію, що охороняється, або в приміщення тільки особам, які мають відповідний дозвіл.До складу СКУД входять пристрої відеоспостереження, які мають стежити за об’єктом, а також обладнання, що забороняє проникнення сторонніх осіб або обмежує переміщення співробітників. Інформація з цих пристроїв надходить безпосередньо оператору до контрольного центру. У разі виникнення небезпечної ситуації надсилається сигнал від оператора СКУД на пульт центрального спостереження компанії ЛЕГІС.Система контролю доступу може бути встановлена ​​як на всьому об’єкті, так і в окремому приміщенні (наприклад, в офісі, розташованому в бізнес-центрі). За допомогою сучасних технологій установка СКУД можлива у будинках різної конфігурації.

Переваги СКУДСистема контролю та управління доступом має ряд переваг:

Цілодобова робота. СКУД не відволікається на сторонні чинники, не втомлюється і вимагає змінника.

Багатофункціональність. В одному програмно-апаратному комплексі знаходиться одразу кілька корисних функцій: облік кількості проходжень, обмеження доступу.

Відсутність “людського фактора”. СКУД виконує свої функції однаково добре, незалежно від обставин та часу доби.

Відсутність потреби додаткових співробітників. При влаштуванні системи контролю доступу відпадає необхідність поповнювати свій штат вахтерами та охоронцями. Весь контроль у будівлі може здійснюватися за допомогою одного пульта і лише одного оператора, який має ухвалити швидке рішення у разі виникнення нестандартної ситуації.

Встановлення СКУДМонтаж СКУД покликаний вирішити такі завдання:Перешкода проникненню сторонніх осіб на територію об’єкта.Облік робочого дня персоналу.Обмеження пересування співробітників по підприємству у певний час доби, а також у вихідні та святкові дні.Забезпечення можливості заборонити переміщення співробітникам певними приміщеннями підприємства, але при цьому дозволити пересуватися іншими без будь-яких перешкод.Спостереження за працівниками, а отже – контроль їхньої трудової діяльності, що виключає промисловий шпигунство та ухилення від обов’язків.Порівняння особи людини, яка пред’являє перепустку, за фотографією, що знаходиться в банку даних СКУД.При 

установці СКУД може комплектуватися не тільки пристроями для зовнішнього контролю (шлагбауми, турнікети), але також спеціальними механізмами для внутрішнього контролю, наприклад, прилади, які розпізнають людей на основі біометричних даних (відбитки пальців та райдужної оболонки).ТОВ «Скорпіон-2» виконує монтаж різних систем СКУД за доступними цінами та в максимально короткі терміни. Установка СКУД здійснюється досвідченими фахівцями, що гарантує високу якість кінцевого результату. 

ОХОРОННА СИГНАЛІЗАЦІЯ

Сучасна система охоронної сигналізації (СОС) – це повноцінний комплекс технічних пристроїв, основним завданням якої є своєчасне інформування служб охорони про проникнення на територію об’єкта сторонніх осіб, а також про виникнення інших форс-мажорних ситуацій, наприклад, руйнування стін, перекриттів, стекол, розтин вікон, витоку газу і т.д.

Пристрій та встановлення охоронної сигналізаціїЕлектронна охоронна сигналізація у кожному даному випадку комплектується індивідуально, та її основу завжди становлять:

 • центральні керуючі модулі, що займаються обробкою інформації, що надходить від датчиків;
 • елементи живлення;
 • контрольна панель, на якій відображається стан охоронної сигналізації та події;
 • пристрої відлякування та оповіщення;
 • датчики.

Установка охоронної сигналізації може здійснюватися при використанні різних типів датчиків:

Об’ємні датчики. Працює на основі сенсора, який уловлює теплове випромінювання та представляє картинку у вигляді теплової плями. Існують моделі, здатні розрізняти по тепловій плямі людину та тварину.

Магнітоконтактні датчики. Відстежують відкриття/закриття дверей та вікон.

Акустичні датчики. Реагують на звук (наприклад, розбитого скла). Останні моделі здатні розпізнавати звуки та спрацьовувати лише у разі реальної загрози.

Вібраційні датчики. Реагують на коливання.

Ультразвукові датчики. Працюють як локатори: випромінюють, а також приймають ультразвукові хвилі. З появою руху довжина хвилі змінюється, і датчик спрацьовує.

Променеві датчики. Спрацьовують при перетині невидимого променя.

Ємнісні датчики. Створюють поблизу об’єкта, що охороняється, ємнісне поле, при потраплянні всередину якого змінюється ємність іншого предмета, і датчик спрацьовує.Монтаж охоронної сигналізації є трудомістким процесом, який кожному етапі вимагає досвідчених виконавців і специфічних знань. Спочатку фахівець обстежує об’єкт та складає список потенційних небезпек, продумуються шляхи їх запобігання. Потім визначається, який тип охоронної сигналізації необхідний, і після попередніх робіт здійснюється установка СОС.Наші послугиГрупа ТОВ «Скорпіон-2» пропонує проектування, монтаж, пусконалагодження та обслуговування охоронної сигналізації в Москві та Петербурзі. У нас Ви можете замовити встановлення охоронної сигналізації двох типів:

1.Автономна система - повідомляє локальну (розташовану безпосередньо на об'єкті) службу безпеки шляхом подачі світло - звукових сигналів при виникненні небезпечної ситуації;
2.Сигналізація, що підключається до пульта центрального спостереження (ПЦН). У цьому випадку відбувається віддалений моніторинг обстановки на об'єкті. У разі виникнення тривожної ситуації на об'єкт виїжджає група швидкого реагування.

Ми здійснюємо 

Ми здійснюємо 

монтаж сигналізації на об’єктах різного призначення: розважальні центри, підприємства, квартири, банки. У спектр робіт, що здійснюються нами, входить:

 1. проектування систем охоронної сигналізації;
 2. монтаж систем охоронної сигналізації;
 3. виконання пуско-налагоджувальних робіт;
 4. підключення охоронної сигналізації до ПЦН;
 5. підбір та постачання необхідних пристроїв;
 6. гарантійне та післягарантійне обслуговування встановленої сигналізації.

  СОС за бажанням замовника може супроводжуватися встановленням додаткового обладнання, такого як сповіщувачів на витік води, аналізатори газів, а також пристрої-блокатори подачі води, газу тощо.
  Групою компанії ТОВ «Скорпіон-2» пропонується система охоронної сигналізації , ціни якої залежать від обраної комплектації та відповідають найсучаснішим технічним вимогам.