Тренери, керівники підрозділів готують професіоналів своєї справи з урахуванням спортивного комплексу. Ми не теоретики, ми – практики. Високим ступенем нашого професіоналізму Ви зможете переконатися буквально при першій зустрічі з нашими фахівцями.

Наша компанія, природно, створена з комерційною метою, але принцип ідеї її створення базується на лейтмотиві повних сил, бажання та можливостей професіоналів реалізувати свій накопичений досвід на взаємовигідній основі з фізичними та юридичними особами.

У зв’язку з фінансово-економічною та соціально-політичною напругою в країні, безпеку майна та життя людей зазнають дедалі більш частих і зухвалих посягань.

Криміногенна ситуація в країні різко загострюється на ґрунті соціальної несправедливості. Навіть частина законослухняних громадян грунті різкого погіршення соціальної ситуації – зростання безробіття, інфляції, зростання цін та інших негативних чинників, буде змушена «вийти велику дорогу», тобто. стати на злочинний шлях, щоб забезпечити їжу собі та своїм близьким.

Посилює ситуацію в країні амністія 12000 засуджених, яких у місцях позбавлення волі реально нічим годувати. А це хвиля злочинності, яка може захлеснути суспільство, цьому потрібно професійно протистояти як глобально, так і локально. Глобально боротися із цим явищем – завдання держави. Наше завдання – протистояти локально. Ми здатні вирішити це завдання!

На даний момент охорона з модного атрибуту успішної компанії давно перетворилася на необхідний фактор безпеки та процвітання підприємницької діяльності. Співпраця з нами дозволить Вам запобігти можливості проникнення сторонніх осіб на об’єкт, знизити ризик протиправних дій працівників підприємства та допоможе оперативно вжити заходів у разі виникнення екстрених ситуацій.

При наданні зазначених послуг ми максимально задовольняємо окремі побажання та вимоги клієнтів щодо порядку надання послуг, видів, способів охорони, екіпірування та технічної оснащеності працівників.

Філософія нашої фірми полягає в тому, що здоров’я купити не можна, але охорону для забезпечення здоров’я – можна. Ми вважаємо, що здоров’я в сукупності з кваліфікованою охороною дає людині та її родині впевненість у завтрашньому дні, у тому, що для неї дорого, що те, чого